صنایع دستیگردشگریمیراث فرهنگی

تداوم حمایت‌های دولت از صنعت گردشگری و میراث‌فرهنگی

صنعت گردشگری و میراث‌فرهنگی

تداوم حمایت‌های دولت از صنعت گردشگری و میراث‌فرهنگی

حمایت دولت از صنعت گردشگری

در نشست وزرای میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اقتصاد و امور دارایی با فعالان بخش خصوصی گردشگری بر حمایت دولت از صنعت گردشگری تأکید شد.

حمایت از دو وزارتخانه صنعت گردشگری

به ‌گزارش روابط عمومی وزارت میراث‌فرهنگی ؛ در این نشست که معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، رئیس کل گمرک، رئیس سازمان امور مالیاتی کشور و جمعی از مدیران بخش دولتی و خصوصی حضور داشتند، راهکار‌های حمایتی دو وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و وزارت اقتصاد و دارایی از فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری مورد بررسی قرار گرفت و بر ادامه حمایت‌های دولت و این دو وزارتخانه از صنعت گردشگری تأکید شد.

بررسی های وزیر اقتصاد و دارایی در میراث فرهنگی و گردشگری

در این نشست که رؤسای انجمن‌ها و تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری کشور نیز حضور داشتند چالش‌های اقتصاد گردشگری با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و وزیر اقتصاد و دارایی مورد بررسی قرار گرفت.

مطرح کردن مسائل گردشگری در نشست

در این نشست فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری و رؤسای انجمن‌ها و تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری مسائل خود را مورد به مورد در حضور دو وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اقتصاد و دارایی در میان گذاشتند.

صنعت گردشگری و بخش خصوصی این صنعت تحت حمایت دولت

در این نشست بعد از صحبت‌های بخش خصوصی، آقای علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و آقای فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی توضیحاتی را در خصوص حمایت‌های دولت و این وزارتخانه از صنعت گردشگری و بخش خصوصی این صنعت ارائه دادند.

اهمیت گردشگری در اقتصاد

این دو عضو کابینه دولت تدبیر و امید با اشاره به نقش صنعت گردشگری در اقتصاد و اهمیت این صنعت، بر حمایت‌های هرچه بیشتر دولت از صنعت گردشگری تأکید کردند و درباره تداوم این حمایت‌ها قول مساعد دادند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن