اتاق صنف ها نباید در صادر شدن جواز حوزه توریسم دخالت نماید

اتاق صنف ها نباید در صادر شدن جواز حوزه توریسم دخالت نماید

اتاق صنف ها نباید در صدور مجوز حوزه گردشگری دخالت کند

ممنوعیت دخالت اتاق صنف بر حوزه توریسم

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی , توریسم و صنایع‌دستی استان زنجان , اظهار کرد : اتاق صنف‌ها نباید در صادر شدن مجوزها برای حوزه توریسم دخالت نماید .

دخالت صنف ها در حوزه ارثیه فرهنگی

به نقل از خبر نگار مهر , امیر ارجمند به دخالت صنفها در فعالیت‌های حوزه ارثیه فرهنگی اشاره نمود و بیان کرد : اتاق صنف ها واحدهایی که با جواز ارثیه فرهنگی کار می کنند را بدون دلیل مجبور به اخذ جواز دیگر از اصناف میکند و این دستور دخالت در فعالیت‌ها و اختیارات ارثیه فرهنگی است .

اتاق صنف نمیتواند بر میراث فرهنگی دخالت نماید

او اذعان کرد : از حیث رسمی این زمینه نمی‌تواند حادثه بیفتد و اتاق صنف ها نمی‌تواند در مراحل کار واحدهایی که از به جا مانده فرهنگی جواز عمل دارا هستند , دخالت نماید .

ممنوعیت قیمیت گزاری اصناف بر میراث فرهنگی

مدیر اداره‌کل میراث‌فرهنگی , توریسم و صنایع‌دستی استان زنجان , اظهار‌کرد : خانه‌های بوم گردی , هتل‌ها , مهمان‌پذیرها , مرکزها تفریحی , محوطه‌های توریسم , مرکزها توریسم , غذاخوری‌ها و رستوران‌ها پایین حیث به جا مانده فرهنگی است و صنف ها نباید به نرخ‌گذاری درین مرکزها وارد شود .

حوزه گردشگری نباید تحت تاثیر اتاق صنف باشد

ارجمند ابراز کرد : اتاق صنف ها نباید در صادر شدن مجوزها برای حوزه توریسم دخالت نماید و در این باره می بایست برخورد حتمی صورت گیرد .

بیمه کردن سازمان هایی که شرایط ویژه دارند

مدیریت کل تامین اجتماعی استان زنجان , بابیان این‌که اداره تامین اجتماعی استان حمایت اضطراری از واحدهای صنفی را داراست , تصریح کرد : این اداره واحدهایی که حالت واجب را داشته باشند را بیمه می نماید .

بیمه کردن قالیبافان و کارگران

علیاری اظهار‌کرد : تامین اجتماعی استان زنجان در تراز مملکت دارنده شاخص‌های بهتری است و در مسئله بیمه کردن قالیبافان و کارگران فراوان فعال است .

بیمه کردن صنف های مزاحم

او راجع به بیمه صنفها مزاحم کارگران ساحتمانی و قالیبافان , اذعان کرد : این صنف‌ها غربالگری و شناسایی شده و اداره نسبت به بیمه کردن صنف‌ها مزاحم مشکلی ندارد .

حمایت نکردن دولت از چاپخانه هایی که از فتوشاپ استفاده میکنند

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان , در زمینه‌ی بیمه چاپخانه داران , خاطر نشان کرد : در شرایطی‌که چاپخانه از ابزار فتوشاپ در فعالیت‌های خویش به کار گیری نماید نمی‌تواند از حمایت دولت بهره گیرد.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید