جهانصنایع دستی

تاراج صنایع‌ دستی اجرا مي شود|با همیاری صنایع‌دستی تهران و وزارت میراث‌فرهنگی

تاراج صنایع‌ دستی

تاراج صنایع‌دستی اجرا مي شود

تاراج صنایع دستی اصفهان و تهران

رئیس اتحادیه صنایع‌ دستی اصفهان خاطرنشان کرد : در هم اکنون رایزنی برای برگزاری تاراج صنایع‌ دستی کشور‌ایران با همیاری اتحادیه صنایع‌دستی تهران و وزارت میراث‌فرهنگی در آینده‌ای نزدیک هستیم .

برترین صنایع دستی سرزمینمان

به نقل از ارتباط ها همگانی وزارت ارثیه فرهنگی , عباس شیردل , مدیر اتحادیه صنایع‌دستی اصفهان با حضور در چهارمی فستیوال صنایع‌دستی فجر در رابطه این اثرها این فستیوال اظهار کرد : اثراتی که در اینجا دیدم از شاخص‌ترین اثراتی است که در صنایع‌دستی سرزمین ساخت می گردند و ممکن است تا به درحال حاضر نمایشگاهی به‌این نیکی از گروه صنایع‌دستی کشور ایران جایی ندیده بودم .

نمایشگاه به عنوان نماینده کشور

این هنرمند قلم‌زنی اصفهان ادامه داد : درین نمایشگاه عمده رشته‌های صنایع‌ دستی کشور‌ایران وجود دارا‌هستند , اما گشوده نیز می‌توانست جامع‌تر از این برگزار شود , زیرا این نمایشگاه نماینده‌ای برای صنایع‌دستی مرزو بوم به حساب می‌آید .

فروش صنایع دستی در نمایشگاه

مدیر اتحادیه صنایع‌ دستی اصفهان در رابطه شرایط فروش اثر ها صنایع‌ دستی اکنون ذکر کرد : ای کاش حراج‌هایی برای صنایع‌دستی بود و می‌توانستیم در همین جا اثر ها را چوب بزنیم و به‌فروش برسانیم تا تشویقی برای این هنرمندان باشد .

تاراج صنایع دستی به زودی اجرا میشود

شیردل درپی تصریح کرد : در هم اکنون رایزنی برای این فعالیت هستیم و کارایی داریم با همیاری اتحادیه صنایع‌دستی تهران و معاونت صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی در آینده‌ای نزدیک این تاراج فروش صنایع‌دستی را برگزار کنیم .

ادامه دادن روش تاراج صنایع دستی

اتحادیه تهران همیاری خیر دراین باره دارا است که امیدوارم بتوانیم این تاراج صنایع‌ دستی را با وجود اساتید صنایع‌دستی , هنرمندان و مسئولان برای امداد به رویش این هنر در سرزمین به سطح اجرا برسانیم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن