ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی؛ اولویت سمن‌ها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی اولویت برنامه سازمان‌های مردم نهاد باشد گفت: توجه به سبک زندگی در بیانیه گام دوم انقلاب نشان از اهمیت برنامه ریزی‌ها برای کاهش آسیب‌ها و اهمیت نهاد خانواده دارد.

حمید سیفی روز سه شنبه در نشست با اعضای سازمان مردم‌نهاد فروغ اندیشه نور همدان اظهار داشت: امروزه جوانان ما باید با تاسی از سیره بزرگان و نامداران ایران اسلامی و به ‌دور ازسبک زندگی غربی سنگ بنای زندگی خود را بنا کنند تا بتوانند آینده‌ای متعالی برای جامعه رقم بزنند.

وی جوانان را رکن اصلی و آینده‌سازان ایران اسلامی دانست و گفت: ازدواج، اشتغال و مسکن سه رکن اصلی در زندگی جوانان به شمار می‌رود که باید تامین شود.

سیفی خاطرنشان کرد: سازمان‌های مردم نهاد در کنار دولتمردان در این راستا قدم‌های ماندگار برداشته‌اند و نیاز به این مهم بیش از گذشته مورد انتظار است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان بابیان اینکه مردم برای نظام و انقلاب هزینه می‌دهند و ما در این زمینه مسوول هستیم، بیان کرد: مشارکت همه جانبه در برنامه‌ها و پیگیری مطالبه جوانان دغدغه اصلی دستگاه ورزش است.

دبیر سازمان مردم‌نهاد فروغ اندیشه نور همدان نیز در این نشست با اشاره به فعالیت‌های این موسسه گفت: موسسه فروغ اندیشه نور از ابتدای سال جاری تاکنون چهار دوره حدود ۵۲۰ ساعت با حضور ۲۰۰ نفر برگزار کرده است.

حجت‌الاسلام میلاد صالحی با اشاره به ۴۰ پژوهش و تالیف صورت گرفته در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی، ازدواج و برگزاری کارگاه‌های مختلف، گفت: در بحث مشاوره‌های فردی و گروهی نیز به یک هزار و ۸۰۰ نفر مشاوره ارایه شده است.

وی بابیان اینکه جامعه مخاطب ما حدود سه هزار و ۸۰۰ نفر هستند، گفت: در سال جاری ۱۷ مورد جهیزیه برای جوانان و زوج‌های جوان تامین‌شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

این را به اشتراک بگذارید!