تشکیل کمیته ضد کرونا در وزارت میراث‌فرهنگی

تشکیل کمیته ضد کرونا در وزارت میراث‌فرهنگی

تشکیل کمیته ضد کرونا در وزارت میراث‌فرهنگی

معاون توسعه مدیریت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تشکیل کمیته ضد کرونا در این وزارتخانه خبر داد.

تشکیل کمیته ضدکرونا در این وزارتخانه

محمد خیاطیان، گفت: این کمیته توسط معاونت توسعه مدیریت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این وزارتخانه تشکیل شده است و علیرضا محمودی آشتیانی مدیرکل امور پشتیبانی به عنوان دبیر و علی حاجی شیزری مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه به عنوان عضو در کمیته ضد کرونا فعالیت می‌کنند.

موجود بودن اقلام ضدعفونی در وزارتخانه ها

او افزود: در مبادی ورودی و عبوری وزارتخانه، بازرسی بهداشتی داریم و تمام اقلام مورد نیاز به منظور ضدعفونی محیطی و شخصی در بخش‌های مختلف وزارتخانه موجود است، در بازدیدی که امروز شنبه ۱۰ اسفند ۹۸ به همراه سایر همکاران از مجموعه وزارتخانه داشتیم، هیچ موردی گزارش نشد.

خرید تب سنج دیجیتالی جهت چک کردن افراد مشکوک

خیاطیان با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه در وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اظهار کرد: تعدادی تب‌ سنج دیجیتالی برای پایش مستمر همکاران در این وزارتخانه خریداری شده است، همچنین پزشک وزارتخانه به همراه همکاران خود به واحدهای مختلف وزارتخانه می‌روند و دمای بدن همکاران را با این تب‌سنج چک می‌کنند و در صورت مشکوک بودن، آن‌ها را به مراکز درمانی برای انجام تست می‌فرستند.

شیوع این بیماری در هووی چین

‌کرونا”>ویروس کرونا با عنوان رسمی «کووید-۱۹» از دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هووی چین شیوع یافت و تاکنون دهها هزار نفر را در این کشور مبتلا و جان نزدیک به ۳ هزار نفر را گرفته است.

۵۹۳ تاکنون نفر مبتلا در کشور ایران

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تعداد مبتلایان قطعی به کرونا”>ویروس کرونا در کشور تاکنون ۵۹۳ نفر هستند که ۱۲۳ نفر ترخیص شده و بهبود یافته و ۴۳ نفر فوت کرده‌اند.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید