تظاهرکنندگان ضد دولتی در کریسمس ، بازارهای هنگ ‌کنگ را هدف قرار دادند

Anti-government protests in Christmas and New Year targeted Hong Kong markets

معترضان ضد دولتی در کریسمس و سال نو ، بازارهای هنگ ‌کنگ را هدف قرار دادند

پر شدن بیش از ده مرکز خرید توسط شورشیان

عیار اقتصاد – خرده فروشان و پلیس ضدشورش در چند هفته آینده در هنگ‌کنگ به شدت مراقب خواهند بود ، زیرا انتظار می‌رود که بیش از ده مرکز خرید در طی تعطیلات بزرگ آینده با معترضان پر شوند .

دفاع صاحب مغاره ها از فروشگاه خود

در حالی که فروش به طور کلی دلیل مراکز خرید شلوغ در این نقطه در فصل تعطیلات است ، روزنامه آسیا تایمز گزارش داد که صاحبان فروشگاه‌ها ممکن است مجبور به دفاع از مغازه ها از تظاهرات کنندگان باشند که هیچ علاقه‌ای به ” مهلت ” ساله ” برای اعتراضات ندارند .

درگیری معترضان و پلیس در کریسمس

خروجی مستقر در هنگ‌کنگ روز دوشنبه گزارش داد که انتظار می‌رود معترضان رادیکال و پلیس پس از ” فراخوان ” که توسط تظاهرکنندگان تندرو ازطریق فروم های ضد دولتی و برنامه‌های پیام رسان صادر شده‌است ، در ایام کریسمس درگیر شوند .

برنامه ریزی معترضان

براساس این پیام که بر روی سکوها پخش شد، تظاهر کنندگان در حال برنامه‌ریزی برای هدف قرار دادن حداقل ۱۰ مرکز خرید در شب کریسمس و چندین مرکز خرید در شب سال نو در تلاش برای محدود کردن شماره فروش تعطیلات و در نهایت فشار به دولت برای برآورده کردن پنج خواسته‌های اصلی خود هستند .

حذف خرده فروشی در لایحه استرداد

علاوه بر شش ماه گذشته ، تظاهرات صنعت گردشگری شهر نیمه مختار را فلج کرده‌است ، خرده‌فروشی نیز در سراسر تحول اعتراضات آسیب‌دیده است که در ابتدا به عنوان یک اقدام هماهنگ علیه لایحه استرداد به طور رسمی حذف شد.

هجوم به فروشگاه های تلفن Huawei

این گزارش یک روز پس از آن اتفاق افتاد که چندین مرکز بزرگ با هجوم تظاهرکنندگان سیاه‌پوش که در شب یکشنبه با پلیس درگیر شدند ، مورد هجوم قرار گرفتند . معترضان ، که آسیا تایمز به آن‌ها اشاره کرد ، ” مشاغل طرفدار چین ” ، مانند فروشگاه‌های تلفن Huawei و فروشگاه‌های مواد غذایی متعلق به ماکسیم ، با گاز اشک‌آور و توقیف آن‌ها مواجه شدند .این منبع خاطر نشان ساخت که چندین مرکز خرید که در ” تماس تلفنی ” اخیر قرار دارند ، در میان بازارهای هدف قرار گرفته در روز یکشنبه بودند .

مورد هدف قرار گرفتن یک مرکز خرید توسط تظاهر کنندگان

روزنامه تایمز آسیا تایمز گزارش داد که یک مرکز خرید که در اوایل سال جاری توسط تظاهر کنندگان مورد هدف قرار گرفته بود ، در ۱۵ دسامبر توسط تظاهرکنندگان مورد هدف قرار گرفت که بخش‌های آسیب‌دیده از مرکز خرید را تخریب کرده و به فروشگاه‌های بسته حمله کردند .

 

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید