توریست‌ های اروپایی به نفع اندونزی در بحبوحه رکود اقتصادی

European tourists in favor of Indonesia amid the recession

توریست‌های اروپایی به نفع اندونزی در بحبوحه رکود اقتصادی

افزایش توریست های اروپایی

عیار اقتصاد – به دنبال کاهش شمار گردشگران چینی که از تنش فزاینده جنگ تجاری چین با ایالات‌متحده منتج شده‌اند ، دولت اکنون به دنبال افزایش توریست‌های اروپایی است .

جذب توریست های اروپایی به ویژه از انگلستان

ما همیشه مجبور نیستیم به گردشگران چینی اکتفا کنیم . وزیر اقتصاد و اقتصاد خلاق ، ویشنوتاما  گفت : ” ما هدف خود را به کشورهای اروپایی مانند انگلستان که واقعا ً به آن‌ها ضربه زدیم ، تغییر خواهیم داد . ”

ویژگی‌های مقصدهای گردشگری اندونزی

به گفته ویشنوتاما ، ویژگی‌های مقصدهای گردشگری اندونزی که اغلب دارای شگفتی طبیعی است ، برای بازار اروپا ، که عمدتا ً فعالیت‌های خارج از فضای باز مانند قایقرانی ترجیح می‌دهد .

مجمع الجزایر به عنوان یک مقصد گردشگری

وی افزود که با این حال ، بازاریابی این مجمع‌الجزایر به عنوان یک مقصد توریستی برای اروپایی‌ها پر هزینه خواهد بود زیرا نیازمند تلاش بیشتر است .

جذب بیشتر توریست از ایالات متحده و استرالیا

” اما این یک بازار با پتانسیل است. ویشنوتاما گفت : ” اکنون می‌بینیم که از توریست‌های غربی استقبال می‌کند ” و افزود که این وزارتخانه همچنین می‌خواهد توریست‌های بیشتری را از ایالات‌متحده و استرالیا جذب کند که علایق مشابهی دارند .

کاهش گردشگر از اروپا نسبت سال گذشته

طبق آمار اندونزی ( bps ) اندونزی از ۱,۵۶۵,۲۰۰ گردشگر از اروپا بین ماه‌های ژانویه تا سپتامبر ۲۰۱۹ استقبال کرد . این تعداد کمی کم‌تر از تعداد ۱,۵۶۶,۹۰۰ سال قبل است .

افزایش گردشگران آمریکایی

در طول مدت مشابه ، بنا بر گزارش‌ها ، اندونزی از ۴۸۲، ۵۰۰ گردشگر آمریکایی استقبال کرد که در مقایسه با سال گذشته ۱۲.۹۳ درصد افزایش داشته‌است .

تشویق گردشگران چینی به مقصد اندونزی در اروپا

اگرچه وی گفت که او بر روی بازاریابی مقصدهای گردشگری اندونزی در اروپا و دیگر کشورهای غربی تمرکز خواهد کرد ، او همچنین گفت که او گردشگران را از چین تشویق خواهد کرد .

مجمع‌الجزایر به عنوان مقصد اصلی برای جذب توریست

ویشنوتاما با وجود استراتژی جدید گفت که دولت به افزایش رشد بازدیدهای توریستی چین از مجمع‌الجزایر ادامه خواهد داد و در سولاوسی شمالی به عنوان مقصد اصلی برای جذب آن‌ها آماده می‌شوند .

افزایش بازدید های توریستی چین

براساس داده‌های bps ، تعداد بازدیدهای توریستی چین بین ماه‌های ژانویه و مه ۲۰۱۹ تنها ۲ / ۲ درصد افزایش داشته‌است . پس از این کاهش ، مالزی به دلیل رشد ۲۳.۰۴ درصد خود در طی همین دوره ، جایگزین چین شد .

کاهش توریست های چینی از اندونزی

در اوایل ماه دسامبر ، رئیس انجمن صنعت و صنعت اندونزی ، پیش‌بینی کرد که تعداد توریست‌های چینی که از اندونزی بازدید می‌کنند ممکن است ۱۵ تا ۲۰ درصد کاهش داشته باشند.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید