جزیره کیش |تشکیل ستاد رفع سختی ها سپرده گذاری

جزیره کیش |تشکیل ستاد رفع سختی ها سپرده گذاری

لزوم تشکیل ستاد رفع سختی ها سپرده گذاری در جزیره کیش

درخواست تشکیل سپرده گذاری در منطقه کیش

مدیر استدلال کمپانی پارس میکا کیش خاطرنشان کرد : تشکیل ستاد رفع مانع ها سپرده گذاری در جزیره کیش را از تصمیم سازان و قانونگذاران مطالبه می کنیم.

پروژه قدرتمند میکا

به نقل از خبر نگار مهر , نادرکشتکار در کناره مشاهده رئیس ادله اداره منطقه آزاد کیش از پروژه میکا فرآورده , بابیان این که این پروژه یک ابر پروژه توریسم است , اعلام کرد : پروژه میکا کالا تا پایان پروژه حدود ۲ هزار میلیارد تومان هزینه خواهد شد به بیشتر هزینه مالی پروژه که شراکتی میان ما و بانک توریسم تعریف و تأمین شده‌است .

وام های گرفته شده برای این پروژه

برای این پروژه در حدود ۳ هزار میلیارد تومان وام ها از بانک توریسم دریافت شده و این طرح به صورت مشارکتی با بانک توریسم انجام می شود به نحوی که قیمت سهم بانک توریسم در بورس بیشتراز ۸ هزار میلیارد تومان جهت عرضه اول کارشناسی شده‌است .

مشارکت بانک با گروه میکا

کشتکار بابیان این که گروه میکا به تنهایی قوی به جذب سرمایه گذار کمبود , ذکر کرد : با بانک وارد مساله اقتصادی و سپرده گذاری شدیم , این موسسه کتابچه‌های سپرده گذاری برای سرمایه گذاری‌های هدفمند پباده سازی و چاپ کرد که مخاطبان آن دو تیم ایرانیان آن سوی مرز و سرمایه گذاران فرنگی بودند و در واقع برای افرادی پباده سازی شده بود که قصد رجوع سرمایه مطلوب دارا‌هستند .

فضای ۸۴ هزار متری در این منطقه کیش

کشتکار با اشاره به این که فروشگاه‌های این موسسه در تراز سپید کاری به خریداران , فایده برداران و یا این که مستأجران تحویل داده میگردد اظهار کرد : فضایی که قابلیت و امکان اجرای چیدمان داراست در‌این این موسسه ۸۴ هزار متر است که تا یکسال آتی اجرایی خواهد شد .

تضمین ۲۰۰۰ میلیاردی از بانک

این ۸۴ هزار متر امکان چینش داراست که ۴۷ میلیون دلار هزینه خواهد داشت اکنون ما بایستی وام ها بلند برهه زمانی برای کسایی که می خواهند بهره‌برداری نمایند ۵ ساله یا این که ۸ ساله تهیه و تنظیم کنیم که در این سمت ۲۰۰۰ میلیارد تضمین از بانک گرفتیم که بتوانیم وام بدهیم .

ساخت یک آکواریوم در منطقه کیش

او گفت : یک اکواریوم با حجم ۱/۵ میلیون لیتر آب درین این شرکت در هم اکنون ساخت است که صرفا برای جمعیت کیش و توریست‌ها پباده سازی نشده اصل مخاطبان آکواریوم علم آموزان سرزمین میباشند و در‌حالتی که طرح ریزی صحیح انجام نشود این پروژه با ناکامی روبرو میشود .

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید