حداقل‌های بهره‌برداری راس درمانی بین‌ المللی در ابوظبی گزینش شد

حداقل‌های بهره‌برداری راس درمانی بین‌المللی در ابوظبی گزینش شد

حداقل‌ های بهره‌برداری راس درمانی بین‌ المللی در ابوظبی گزینش شد

بهره برداری از تجهیزات اضطراری و مهم

وزارت بهداشت ابوظبی با اشاره به اهمیت گزینش استانداردهای شایان توجه برای مرکزها درمانی بین‌المللی , دست کم تجهیزات اضطراری و مایحتاج برای بهره‌برداری یک راس درمانی بین‌المللی را اظهار کرد که‌این طرح از ماه آتی میلادی روان خواهد شد

کمبود جا برای بیماران فرنگی

در بیانیه‌ای که از این وزارتخانه پخش شده , آمده است که رعایت استانداردهای ارائه سرویس ها درمانی برای پرورش استوار در این بخش از اقتصاد توریسم الزامی است بدین ترتیب حداقل‌هایی در این جهت انتخاب و بیان شده‌است . باتوجه بدین طرح همگی مرکزها درمانی قابلیت قبول بیماران فرنگی را ندارند مگر این‌که گواهینامه ذی‌ربط را دریافت کرده باشند .

رعایت حداقل ها برای قبولی بیماران فرنگی

وزارت بهداشت ابوظبی حداقل‌های رقم خورده را برای سه بخش مرکز ها درمانی , سرویس ها درمانی و پرستاری بیان کرده و همگی مراکزی که خواستار قبول بیماران فرنگی می‌باشند بایستی این حداقل‌ها را رعایت نمایند .

۴۰ راس درمانی بین المللی

در فهرستی که‌این وزارتخانه منتشر کرده تا اولِ سال ۲۰۲۰ نسبتاً ۴۰ راس درمانی بین‌المللی توانسته‌اند حداقل‌های موردنیاز را تامین و گواهینامه‌های ذی‌ربط را اخذ نمایند .

ثبت سرویس های درمانی

این درحالی است که مسئولان وزارت بهداشت ابوظبی راهکاری هوشمندانه برای پرهیز از پیدایش مشکلات احتمالی درپیش گرفته‌‌اند . براساس آن بیمارانی که قصد اخذ سرویس ها درمانی درین میهن را دارا هستند بایستی داده ها فردی خویش و مرکزی که برای اخذ سرویس ها متبوع تعیین کرده‌اند را در سامانه‌ای که وزارتخانه انتخاب کرده ثبت نمایند .

رشد ۱۵ درصد توریسم طبی ابوظبی

این درحالی است که کارشناسان پیش‌بینی میکنند توریسم طبی ابوظبی طی دو سال آتی با اعتنا به سرمایه‌گذاری‌های انجام یافته رشدی مساوی ۱۵ درصد را تجربه مینماید و قیمت افزوده قابل توجهی به اقتصاد این حوزه‌ خواهد ادامه داد .

به کار گیری سیاست در جذب توریست

واجب به یاد آوری است که‌این سیاست‌ها می تواند برای بقیه کشورهایی که قصد دارا هستند در بخش درآمدهای توریسم طبی بین‌الملل سهم بالایی را به دست آورند , اثرگذار و کارآمد باشد .

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید