میراث فرهنگی

خانه شهید قاسم سلیمانی به موزه تبدیل و ثبت ملی شود|پیوند مردم از طریق موزه

شهید قاسم سلیمانی

 شهید قاسم سلیمانی سردار دل ها،منزل مسکونیشان به موزه تبدیل شد.

 تبدیل منزل شهید قاسم سلیمانی به موزه

رئیس کمیسیون توریسم و صنعت های دستی اتاق کرمان اعلام‌کرد : توصیه تبدیل شدن خانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به موزه و ثبت ملی آن بوسیله این کمیسیون بیان شده شده‌است که تا حصول فیض آن را پیگیری می کنیم .

به تصویر کشیدن عملیات های شهید قاسم سلیمانی

به نقل از رابطه ها همگانی اتاق بازرگانی , صنعت های , معادن و کشاورزی کرمان , محمدرضا بهرامی , بابیان این‌که تشریح و به تصویر کشیدن کلیه اقدامات سپهبد سلیمانی و هم حاصل , اثر ها و مستندات آن‌ها علی الخصوص در عملیات‌های دفاع مقدس و همینطور حضور در سوریه , لبنان و عراق بایستی در‌این موزه جمع‌آوری شود ,

نمایش مدال ها و افتخارات سپهبد قاسم سلیمانی در این موزه

خاطر نشان کرد : تقابل با اشرار و استکبار , همگی فتوحات و همگی مدال‌ها و افتخارات او میتواند در این موزه به معرض نمایش نهاده شود .

ماندگاری سردار دل ها در افکار همه ی شیعیان

او خاطر نشان کرد : با این مبادرت می‌توان چهره به یاد ماندنی سردار دل‌ها , حاج قاسم سلیمانی را به عموم شیعه‌های عالم شناساند .

پیوند مردم با برپایی موزه

مدیر کمیسیون توریسم و صنعت های دستی اتاق کرمان به سرویس ها بی‌نظیر و بیاد ماندنی سپهبد شهید قاسم سلیمانی اشاره و اعلام‌کرد : ملت شریف کشور ایران لینک ناگسستنی با رشادت‌ها , دلاوری‌ها و جانفشانی‌ های حاج قاسم دارا‌هستند که با برپایی موزه می‌توان این لینک را مستمر و نو نگه داشت .

ثبت خدمات سپهبد قاسم سلیمانی در تاریخ

بهرامی تصریح کرد : خاطر تاریخی عالم هیچ‌گاه شهید سلیمانی را فراموش نخواهد کرد البته برای آیندگان می بایست مجموعه‌ای از ورقه ها تاریخی خدماتی که حاج قاسم برای دنیای بشریت انجام اعطا کرد دردست باشد .

وداع باشکوه مردم از سپهد قاسم سلیمانی

او با اشاره به حضور بی سابقه مردمان در مراسم تشییع پیکر این شهید سرافراز اظهار کرد : این وداع با شکوه نشان از ارادت , نگرش مثبت و علاقه وصف ناپذیر مردمان به حاج قاسم داشت که تصاویر آن بایستی در موزه ثبت شود تا نسل‌های آنگاه قضاوت خوب تر و منصفانه‌ای در زمینه ی نقش ایشان در‌این برهه از مورخ دنیا داشته باشند .
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن