در حوزه زنان و زایمان حرف برای گفتن زیاد داریم

گپی کوتاه با دکتر جمشید ناصری، متخصص زنان و زایمان:

دکتر جمشید ناصری سال‌ها در بیمارستان پارس کار طبابت کرده. چند سالی است که بازنشسته شده و روبه‌روی بیمارستان، روزهای زوج در مطب خودش، میزبان بیماران و مراجعه‌کنندگانی است که سال‌هاست او را می‌شناسند. با این پزشک پیشکسوت درباره ظرفیت‌های حوزه زایمان و بیماری‌های زنان برای جذب بیماران خارجی صحبت کوتاهی کرده‌ایم.

بیماری که به ایران مراجعه می‌کند از نظر سرویس پزشکی خدمات خوبی دریافت خواهد کرد. در مقابل یکی از مواردی که پزشکان باید در نظر داشته باشند این است که  نباید از بیمار خارجی هزینه نامعقول دریافت شود. در این صورت بیمار احساس می‌کند سرش کلاه می‌گذاریم. پس باید احتیاط شود که بخاطر پول این فرصت‌ها را خراب نکنیم.

در زمینه زنان و زایمان بسیار درجه یک هستیم. هر اقدام پزشکی که نیاز باشد در ایران انجام می‌شود. پزشکانی که از خارج به ایران بازگشته‌اند همه چیز را به رزیدنت‌های‌شان آموزش داده‌اند. پزشک‌هایی که در ایران تحصیل کرده اند به همان خوبی عمل می‌کنند که منی که در آمریکا تحصیل کرده‌ام. خوشبختانه از این نظر برای بیماران جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

می‌توانم بگویم که شاهدم که بیمارستان‌های خصوصی این حوزه از پزشکی کشور را جدی گرفته اند و اگر بتوان روی تبلیغات و معرفی ظرفیت‌های ایران در این حوزه بیشتر کار کرد حتما می‌توانیم بیماران منطقه را به ایران جذب کنیم.

 

این را به اشتراک بگذارید!