روغن آرگان از جمله موارد زیبایی و بهداشتی در گوشه و کنار جهان

روغن آرگان از هسته میوه درخت ارگان به دست می آید

۶ نکته زیبایی در سراسر دنیا

آیا فاصله گذاری اجتماعی احساس بی حوصلگی به شما می دهد؟ و آیا عدم حضور در اجتماع و فضای بیرون به چهره شما حالتی کسل کننده داده است؟  ما برای رفع بی حوصلگی شما در زمانی که در قرنطینه قرار دارید، نکات و راه حل های مناسبی در نظر گرفته ایم.

در ادامه شش نکته زیبایی از  از سراسر جهان را به اشتراک می گذاریم.

۱. بازارهای  رنگارنگ در مراکش

بهترین ویژگی این بازارها چیست؟ برای تهیه محصولات یا مواد لازم نیازی به ترک خانه خود ندارید.  از محصولات پوستی مالزی تا روغن آرگان مراکش، هرکدام به  راحتی  از طریق اینترنت ( فروشگاه های اینترنتی مانند آمازون) در دسترس هستند و همه آنها می توانند شما را از روزمرگی خارج کنند. از این گذشته، گاهی اوقات بهترین سوغاتی آنهایی هستند که در تمام طول سال قابل استفاده هستند و احتیاجی به سفر های خارجی ندارند.

۲. مالزی: لایه برداری پوست با استفاده از تیغ

تراشیدن پوست، یک عادت زیبایی است که در مالزی رواج دارد. استفاده از تیغ  بهترین راه برای لایه برداری  پوست است. این یک عمل متداول در زیبایی است و به سایر مناطق آسیا نیز نفوذ کرده است. تیغ ها به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کنند و آن را فوق العاده صاف و براق می کنند.

۳. سوئیس: روغن اولباس

روغن سوئیسی اولباس یک تونیک خیره کننده از  گیاهان همیشه سبز زمستانی، اکالیپتوس و غیره است  و تمام انتظارات شما را برآورده می کند. این روغن شما را به خواب می برد، استرس را از بین می برد، انرژی می دهد  و آرامش را به شما باز می گرداند.

۴. مراکش: روغن آرگان

روغن آرگان از هسته میوه درخت ارگان به دست می آید. میوه این درخت بسیار خوشمزه است و خورده می شود. خوردن نان تازه مراکشی به همراه روغن ارگان بسیار مسرت بخش است. بهترین محصولات زیبایی دنیا اغلب در یک میز شام دیده می شوند. روغن آرگان بهترین حالت را با نان و یا بر روی صورت،  بدن و موها به شما می دهد.

۵. دره دموکولا، کالیفرنیا: روغن دانه انگور

در دره دموکولا در کالیفرنیا کارخانه های شراب سازی زیادی وجود دارد. روغن دانه انگور از جمله محصولات جانبی این کارخانه ها است.روغن دانه انگور دارای خاصیت های زیادی است. از نظر علمی ثابت شده است که  روغن های گیاهی پوست را مرطوب می کنند و منافذ پوست  را مسدود نمی کنند. روغن دانه انگور مملو از آنتی اکسیدان ها، ویتامین ای(E) و اسیدهای چرب ضروری است و پس از حمام می توان آن را بر روی پوست مالید و جهت  پاک کردن آرایش از آن استفاده کرد.

۶. ساسکاتون ، کانادا: سحر و جادو مصر

کرم طبیعی پوست مصری بر روی پوست سحر و جادو می کند و نصف قیمت کرم های گران قیمتی است که در بازار یافت می شوند. این کرم از سوی مدل های لباس توصیه شده است.

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید