رییس کمیسیون توریسم اتاق جمهوری اسلامی ایران

رییس کمیسیون توریسم اتاق جمهوری اسلامی ایران
مسافرت امن به کشور ایران را تضمین کنیم
رییس کمیسیون توریسم اتاق جمهوری اسلامی ایران :

برگزاری سمینار توریسم اتاق‌های مشترک کشور‌ایران با بقیه کشورها

مهاجرت امن به کشور ایران را تضمین کنیم رییس کمیسیون توریسم اتاق جمهوری اسلامی ایران از برگزاری سمینار توریسم اتاق‌های مشترک کشور‌ایران با بقیه کشورها به خواسته اعتمادسازی و تصحیح فیس ناامن , در اسفند خبر اعطا کرد و اظهار کرد : بایستی به مردمان عالم بگوییم امنیت‌شان را در مسافرت به جمهوری اسلامی ایران تضمین می کنیم .

۳۵ اتاق بازرگانی مشترک دربین کشور ایران و بقیه کشورها موجود هست

به نقل از خبرنگار مقرخبری – تحلیلی کشور ایران مراسم نیوز , علی‌اکبر عبدالملکی در رابطه اقداماتی که اتاق بازرگانی کشور‌ایران برای اعتمادسازی توریسم در احوال مو جود انجام داده است , ذکر کرد : ۳۵ اتاق بازرگانی مشترک دربین کشور ایران و بقیه کشورها موجود هست که با کلیه آنان در این سو ارتباطاتی برقرار شده‌است .

نمایش چهره ی امن از کشور ایران

ششم اسفند ۹۸ هم با حضور نمایندگان اتاق‌های بازرگانی که در بقیه شهرها و کشورها جایگاهی دارا هستند , او‌لین سمینار توریسم اتاق‌های بازرگانی مشترک کشور‌ایران و دیگر کشورها , با انگیزه اعتمادسازی و نمایش چهره ای امن از کشور ایران , برگزار می شود .

برگزاری این سیمینار پیش از عید

او خاطر نشان کرد : قرار بود این سمینار سال آتی برگزار شود , اما با اعتنا به وضعت پیش‌آمده برای توریسم کشور‌ایران , پایین تاثیر اتفاق ها اخیر , زمان برپایی آن را تغییر و تحول دادیم و به پیش از تعطیلات عید باستانی موکول کردیم تا لطمه کمتری به توریسم مرز و بوم وارد شود .

برگزاری این سمینار در تهران با سایر کشورها

عبدالملکی خاطر نشان کرد : در‌این سمینار نمایندگان اتاق‌های بازرگانی مشترک کشور‌ایران با کشورهای چین , روسیه , قطر , کویت , ویتنام , بلژیک , آلمان , فرانسه , انگلیس و . . . حضور خواهند داشت . این سمینار در تهران برگزار میگردد و در جریان آن بر امنیت میهن و مهمان‌نوازی فوق‌العاده ایرانی‌ها تاکید خواهد شد .

دعوت ایران از کشورهای طرف تجاری

وی در جواب به‌این سوال که آیا قرار است نمایندگان ۳۵ اتاق درین سمینار حضور داشته باشند و یا این که تنها طرف‌های ایرانی‌شان کمپانی میکنند , ذکر کرد : ما طرف‌های تجاری خویش در‌این کشورها را دعوت کرده‌ایم . به هیچ عنوان با دولت‌ها کاری نداریم , در سود می پندارم تمامی آن ها حضور خواهند داشت .

مطرح کردن شهرهای ثبت شده در یونسکو به گردشگران

رییس کمیسیون توریسم و کسب‌وکارهای متعلق اتاق جمهوری اسلامی ایران همینطور از برگزاری نشست تخصصی «توسعه توریسم در شهرهای جهانی ایده پرداز ایران» در دوازدهم بهمن‌ با حضور نمایندگان شهرهای رشت ( خوراک ) , بندرعباس ( صنعت های دستی و هنرهای مردمی ) , سنندج ( آوا ) و اصفهان ( صنعت های دستی ) خبر بخشید و خاطر نشان نمود : بایستی این شهرهای ایده پرداز را که اسم آنان در یونسکو ثبت شده , چنان مطرح کنیم که گردشگران هنگام مهاجرت به جمهوری اسلامی ایران برای دیدن این شهرها هدف بیشتری داشته باشند . از سمت دیگر با به کار گیری از گنجایش این چهار شهر خلق کننده جهانی , جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه‌های بین‌المللی مطرح و معرفی کنیم .

امنیت کشورایران بای حضور گردشگران

وی تاکید کرد : ما می بایست به مردمان عالم اعلام کنیم کشور‌ایران امن است و ما می توانیم امنیت‌شان را در مهاجرت به جمهوری اسلامی ایران تضمین کنیم .

ضرورت برند سازی برای صنعت توریسم

عبدالملکی همینطور با تاکید بر ضرورت برندسازی برای توریسم , سفارش کرد این پاراگراف که «هر کسی به جمهوری اسلامی ایران پای بگذارد دلش را جای بگذارد» پر رنگ و به مارک توریسم کشور ایران تبدیل شود و پیرو اعلام‌کرد : صحت دارد مشکلاتی موجود است و فضای بین‌المللی در مقابل سرزمین ماست , البته بایستی روی مارک توریسم مانور دهیم و حرف‌مان را به گوش مردمان دنیا برسانیم و هم‌زمان از توان چهره‌های شناخته‌شده جهانی برای تصحیح ذهنیت‌ها سود ببریم .

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید