سفیر کشور‌ ایران در مادرید |نشست فعالان بخش محرمانه توریسم

سفارت کشور‌ ایران در مادرید |نشست فعالان بخش محرمانه توریسم

برگزاری گرد هم آیی فعالان بخش محرمانه توریسم در سفارت کشور‌ایران در مادرید

برگزاری نمایشگاه فیتور در سفارت ایران

سازه به دعوت سفیر کشور‌ ایران در مادرید , نشست مسئولان و فعالان بخش سری همزمان با نمایشگاه بین‌المللی فیتور , در محل سفارت کشور‌ایران برگزار شد .

افزایش ورود  توریست به اسپانیا

به‌ گزارش میراث‌آریا به‌نقل از راس روابط‌ عمومی وزارت میراث‌ فرهنگی , توریسم و صنایع‌دستی , حسن قشقاوی سفیر کشور ایران در مادرید , دراین نشست ضمن اشاره به ارتقاء ورود توریست فرنگی به اسپانیا نسبت به سال قبل , نقش ایجاد محتوای رسانه‌ای مطلوب برانی خروج از بیحرکتی حادث شده برای کشورمان به‌ دلیل موقعیت اخیر را مضاعف اصلی تحلیل کرد و بیان کرد : «در روزهای اخیر , با برگزاری نشست‌های خبری به شفاف‌سازی موضع‌ها آشتی جویانه کشورمان پرداخته است . »

همکاری لازم در جهت رفع مشکلات توریسم ایران

حسین اربابی , مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی هم در‌این نشست بر لزوم همیاری و هماهنگی حداکثری تمامی دستگاه‌های مدنی برای رفع سختی ها بسط توریسم تاکید و بخشودگی مالیاتی واردکنندگان گردش گر به مرزوبوم را تحت عنوان قضیه مهمی که نیازمند همفکری همگی بخش های اصلی دولت است گفت .

پیگیری سفیر ایران در مادرید به علت عدم صادر شدن بیمه مسافران ایرانی به اسپانیا

همینطور دراین نشست , نمایندگان بخش سری قضیه عدم صادر شدن بیمه مسافرتی از سمت شرکت‌های اسپانیایی برای مسافران اهل ایران , خواهش دولت اسپانیا از شهروندان برای تعویق مهاجرت خویش به جمهوری اسلامی ایران و فقدان راهنمایان توریسم مسلط به گویش اسپانیایی را به‌عنوان سه مورد با اهمیت در بازار توریسم اسپانیا مطرح کردند که مقرر شد سفیر کشور‌ ایران در مادرید دو مورد نخستین را پیگیری نماید .

حضور عده ای از نمایندگان در این نشست

دراین نشست مدیریت ادله کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی , قیم محل کار کارها بین‌الملل وزارت میراث‌فرهنگی , توریسم و صنایع‌دستی , نائب رئیس فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران , مدیر کمیته توریسم و میراث‌فرهنگی شورای شهر تهران , نائب رئیس فرهنگی , توریسم و اجتماعی دبیرخانه شورای خوب بخش ها آزاد و روسای بخش ها آزاد قشم , اروند و ارس حضور داشتند .

رایزنی فائزه بهزاد نژاد درخصوص میزبانی کشورمان

از سمت دیگر , فائزه بهزاد نژاد قیم محل کار کارها بین‌الملل با حضور در پایگاه اداره جهانی توریسم و ملاقات با مسئولان آن اداره , علاوه بر پیگیری برنامه‌های مشترک روان ( مشتمل بر برگزاری کنفرانس توریسم روستایی و هم کنفرانس توریسم شهری در کشور ایران ) , درخصوص میزبانی کشورمان از زمان آموزشی مدیران حیطه آسیا اقیانوسیه در سال ۲۰۲۱ به رایزنی پرداخت .

موقعیت صنعت گردشگری ایران

همینطور بهزادنژاد با اشاره به موقعیت اخیر در صنعت توریسم کشور‌ایران , در باب اخذ کمک‌های فنی از اداره جهانی توریسم برای مدیر چالش به گفتگو پرداخت که مقرر شد تا حصول سود مورد، مورد پیگیری قرار گیرد .

برپایی نمایشگاه فیتور

در پایان این دیدار , اصل دعوتنامه دکتر معالج مونسان وزیر میراث‌فرهنگی , توریسم و صنایع‌دستی با تیتر دبیر کل اداره جهانی توریسم برای حضور در نمایشگاه توریسم و صنعت های دستی تهران و هم ورژن امضا شده کتاب داستان‌های توریسم جمهوری اسلامی ایران تسلیم مقامات آن اداره شد .
با گذشت سه روز از برپایی نمایشگاه فیتور , بخش تجاری آن به پایان رسیده و در دو روز آخرین , تماشا عام المنفعه آزاد خواهد بود .

فیتور برترین نمایشگاه بین المللی

بر پایه ی آمارها , فیتور چهلم تخصصی‌ترین و بین‌المللی ترین عصر این نمایشگاه تاکنون بوده است و برگزار کنندگان این نمایشگاه , همین سال هم با ابداع و ساخت بستری تخصصی چیره به جذب بیشتری علاقه‌مند و کارشناس دستور توریسم گردیده اند .

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید