صنعت توریسم و صنایع دستی در حال گسرش میباشند

صنعت توریسم و صنایع دستی در حال گسرش میباشند

توسعه و گسترش صنعت توریست قادر است مملکت مارا از تعلق میزان دارایی به نفت نجات دهد .

صنعت توریسم در حال گسترش

وزیر به جا مانده فرهنگی , توریسم و صنعت های دستی بیان کرد : توسعه و گسترش صنعت توریست قادر است مملکت مارا از تعلق میزان دارایی به نفت نجات دهد .

هزینه ی دومیلیاردی برای صنعت توریسم

علی‌ اصغر مونسان در مراسم بهره‌برداری ۴۷۲ پروژه حوزه ارثیه فرهنگی , توریسم و صنعت های دستی سرزمین اظهار داشت : برای این پروژه‌ها ۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده‌است و برای صنعت توریست بایستی گام‌های بزرگی برداشته شود .

پرورش توریسم با وجود تحریم

او اظهار‌کرد : فرهنگ وتمدن توریسم یک مأموریت ذاتی در مرز و بوم است و با اعتنا به همگی مشکلات و تحریم‌ها صنعت توریست در حالا پرورش است .

یاری رساندن صنعت توریسم به کشور

مونسان اظهار کرد : یا این که گسترش صنعت توریست دارایی مرز و بوم ما قطعاً قادر است از تعلق شدیدی که به نفت دارا است نجات پیدا نماید و این صنعت توانسته در هر قوانینی به سرزمین یاری دهد .

جذب ۱۰ میلیون گردشگر به کشور

او ذکر کرد : ما قضیه تحریم‌ها , کاهش پروازهای بی واسطه به باطن مرزوبوم و خیلی دیگر از مورد ها را داشتیم البته علی‌رغم این مشکلات در ۱۰ ماهه همین سال ۸ میلیون توریست وارد مملکت شده‌است و پیش‌بینی ما این بود که تا پایان سال ۱۰ میلیون گردش گر به درون مرز و بوم جذب کنیم .

نجات صنعت توریست تا سال ۲۰۱۹

وزیر به جا مانده فرهنگی , توریسم و صنعت های دستی قطعاً با تلاش فعالان توریسم از این موقعیت طاقت فرسا نیز عبور خوا‌هیم کرد و ما در سال ۲۰۱۹ بوسیله اداره جهانی توریست سرزمین دوم عالم از پرورش توریسم فرنگی شدیم .

سال ۹۹ سال شکوفایی توریسم

مونسان ابلاغ داشت : با همیاری و تعامل دیگر دستگاه‌ها قطعاً سال ۹۹ سال شکوفایی توریسم خواهد بود و در توریسم داخلی نیز بازار بزرگی موجود هست و امید است در سال ۹۹ اتفاقات خیر و خوبی در‌این حوزه بیفتد .

ایجاد تنوع در توریست

او یادآور شد : مورد دیگر دعوا تنوع در توریسم است و ما می بایست در دیگر حوزه‌ها به جز توریسم فرهنگی و تاریخی را نیز مبادرت کنیم به دلیل آنکه حجم بالایی از گردش گر را به خویش اختصاص می دهد .

افزایش تولید در صنعت توریست

وزیر به جا مانده فرهنگی , توریسم و صنعت های دستی یادآور شد : ما به جای‌اینکه در عرصه رقابت با کشورهای دیگر در ساخت هتل پنج ستاره ورود کنیم بایستی تولید ها خویش را در صنعت توریسم تنوع ببخشیم .

تهران بخش مهمی از توریست کشور

مونسان ابلاغ داشت : اینک ۵۹۰ هتل در مرزو بوم موجود هست و ۲۴۰۰ پروژه هم در بخش توریسم در درحال حاضر انجام است و آتی این بخش امیدآفرین است . او اذعان کرد : استان تهران نیز بخش مهمی از توریسم مملکت را بر عهده گرفته است .

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید