صومعه سرا با تالاب های خویش گردشگران نوروزی را جذب می نماید

صومعه سرا با تالاب های خویش گردشگران نوروزی را جذب می نماید
صومعه سرا با تالاب های خویش گردشگران نوروزی را جذب می نماید

برنامه ریزی جهت میزبانی از مسافران در عید نوروز

فرمان‌دار صومعه‌ سرا در نشست وام ها هجرت , بر اهمیت برنامه‌ریزی ستاد وام ها شهرستان اشاره و اعلام‌کرد : با دقت به نزدیک بودن روز ها عید باستانی , واجب است برنامه‌ریزی جهت میزبانی از مسافران صورت گیرد .سیدجلال سیدمحمدی بابیان این که صومعه‌سرا دارنده پتانسیل‌ , جاذبه‌ و ظرفیت‌های متفاوتی در حوزه توریسم و فرهنگی است , ادامه داد : صومعه‌سرا دارنده مردمانی متمدن و میهمان نواز است .

معرفی شهرستان صومعه سرا به بهترین شکل

او بر شناساندن و معرفی شهرستان صومعه‌سرا تاکید کرد و اعلام کرد : شهرستان را می بایست به شایسته ترین صورت معرفی کنیم تا مسافران علاقه‌مند به حضور در شهرستان باشند .

ممنوع بودن حفاری در روزهای پایان سال

سید محمدی بابیان این که تبلیغات می بایست خوشحالی و شادابی را به مسافران انتقال دهد , تصریح کرد : بایستی از حفاری معابر شهری در‌این روزها ممانعت کرد .

معرفی این شهرستان با نصب تابلو

فرمان‌دار صومعه سرا بابیان این‌که مرخصی‌های غیرضروری درین روز ها می بایست کنسل شود , ذکر کرد : ضروری است شهرها و قریه با نصب تابلوها معرفی شوند .

مکان هایی جهت معرفی آداب و سنت این شهرستان

او بابیان این که حتمی است رونق داشته‌های ساکن سنتی مدنظر دستگاه‌‌های فرهنگی قرار گیرد , خاطر نشان کرد : مناسب است مکان‌هایی برای معرفی این ظرفیت‌ , آداب و سنت در حیث گرفته شود .

برگزاری مسابقات و جشنواره در ایام عید

سیدمحمدی بر احیای بازارهای مستقر محلی تاکید کرد و ادامه داد : احیای بازارهای محلی رونق اقتصادی را پیرو دارااست و برگزاری مسابقات و جشنواره‌ها , قادر است در‌این دستور موءثر باشد .

ایجاد فضای شاد و دوستانه وظیفه اصلی شهرداری

او به دنبال با تاکید بر ضرورت و اهمیت اقدامات شهرداری‌ در تولید محیط شاداب و خوشحالی انگیز برای شهروندان و گردشگران تصریح کرد : متاسفانه از پرداختن به اجرای برنامه‌های خوشحالی انگیز برای شهروندان غافل هستیم . تولید نشاط و شادی اجتماعی با تاکید بر آداب و سنن ساکن و محلی , یک کدام از وظیفه‌های اصلی است .

نصب بنرهای استقبال از مسافرا

سیدمحمدی در‌پی با تاکید بر آماده‌سازی شهرستان برای پذیرایی از مسافران نوروزی بیان کرد : ورودی‌های شهرها و روستاهای بزرگ از طرف شهرداران و دهیاری‌ها فراهم سازی و با نصب بنر , تابلو و علامتها استقبال , معلوم نمایند که شخص وارد یک شهر یا این که روستایی دیگر شده‌است .

انتقادات وارد شده در جهت عدم استقبال مناسب

فرمان‌دار صومعه‌سرا با انتقاد از محل ورود شهرهای صومعه‌سرا ذکر کرد : متاسفانه محل ورود ها به هیچ وجه شرایط خیر و خوبی ندارد , به گونه‌ای که تابلوی “ خوش آمدید ” , بعضی وقتها خاموش و یا این که صرفا تنی چند از حروف تابلو , بدیهی است که‌این شرایط زیبنده نیست .

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید