فروردین امسال پبک نیک ۱۳ بدر ممنوع

فروردین امسال پبک نیک 13 بدر ممنوع

پرهیز از حضور در پارک ها در روز طبیعت

ستاد پیشگیری از شیوع کرونا خانواده‌ها خواسته است تا در روز طبیعت از حضور در تفرجگاه‌ها و مکان‌های گردشگری پرهیز کنند.این ستاد با صدور اطلاعیه ای بر ضرورت توجه بسیار خانواده به هشدارهای بهداشتی در این شرایط خطرناک تاکید کرد.

همکاری و همدلی مردم در حفظ جان و سلامت یکدیگر

این اطلاعیه با تقدیر از احساس مسئولیت انسانی و اجتماعی بازاریان و اصناف که بار دیگر آگاهی و فراست خود را نشان دادند، خاطرنشان کرد: بازاریان برای حفظ جان و سلامت مردم صنف خود را تعطیل کردند که بی‌تردید این همکاری و همدلی در حافظه مردم این دیار ثبت خواهد شد.

تعطیلی بیشتر اصناف تا ۱۵ فروردین

اطلاعیه ستاد پیشگیری از شیوع کرونا افزود: همه اصناف و کسبه به جز صنوف تامین کننده مایحتاج عمومی مردم از قبیل نانوایان، فروشگاه‌های موادغذایی، لبنی، میوه‌فروشی‌ها و … تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل است و هرگونه تصمیم‌گیری در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.

رعایت نکات بهداشتی و در خانه ماندن

در این اطلاعیه همچنین با تاکید بر نقش مادران و بانوان در مدیریت خانواده آمده است: تقاضا می‌شود برای حفظ جان خانواده و افراد جامعه اصل اساسی «در خانه بمانیم» را با رعایت اصول بهداشتی و ضدعفونی مرتب محیط زندگی فراهم آورند. شک نکنید که سالم ماندن و حفظ سلامت همگان با پرهیز جدی از گشت و گذار، دید و بازدیدها و سفرهای بی‌مورد امکانپذیر است.

پرهیز از حضور در مناطق گردشگری

بنابراین اطلاعیه، همه مراکز اقامتی، گردشگری و تفریحی شهرستان کاملا تعطیل است بنابراین در آستانه روز سیزدهم فروردین جدا و اکیدا از خانواده‌ها درخواست می‌شود از حضور در اماکنی مانند منطقه گردشگری شورابیل و حاشیه رودخانه بالیخلو، باغ‌ها، تفرجگاه‌های اطراف شهر و … پرهیز شود.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید