قرنطینه شدن ۳۷کشتی توریسم در بندر یوکوماها به علت ابتلا به کرونا

قرنطینه شدن ۳۷کشتی توریسم در بندر یوکوماها به علت ابتلا به کرونا

ژاپن ۳۷کشتی توریسم را به قرنطینه ارسال کرد

قرنطینه شدن مسافران در بندر یوکوماها

ژاپن , سرنشینان یک کشتی توریسم با ۳۷۰۰ مسافر و خدمه را که یک مورد ابتلا به کرونا در آن تماشا شده‌است , در بندر یوکوماها قرنطینه کرد .
مقامات ژاپنی روز جاری اعلام کردند یک کشتی توریسم با ۳ هزار و ۷۰۰ خدمه و مسافر را به دلیل بازدید یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در آن , قرنطینه کرده‌اند .

غربالگری ۳۷۰۰ خدمه و مسافر این کشتی

بعد از تماشا علامت ها ابتلای به ویروس کرونا در یک مرد هنگ‌کنگی که چندین روز پیش با این کشتی هجرت کرده بود , غربالگری ۳۷۰۰ خدمه و مسافر این کشتی کروز که در خارج بندر یوکوهاما در حوالی توکیو قرنطینه شده , آغاز شد .

تشخیص افراد مبتلا به این ویروس

وزیر بهداشت ژاپن به تازگی اظهار کرد توکیو فراهم است تا دامنه غربالگری خویش در رابطه با ویروس کرونا را گسترش دهد . چون بعضی آزمایش‌های اول نتوانستند اشخاص دچار بدین ویروس را به صدق تشخیص دهند .

تعداد قربانیان ویروس کرونا

شمار قربانیان ویروس کرونا در مرزوبوم چین با ۶۴ مورد نو به ۴۲۵ نفر رسیده است . شمار قربانیان بیرون از کشور با اهمیت چین هم به ۲ نفر رسیده است . بیشترین کسانی که جان خویش را از دست داده‌اند , بومی استان مرکزی «هوبئی» چین می‌باشند . شهر «ووهان» درین استان , راس دارای اهمیت ابتلا به ویروس کروناست . همینطور تا به امروز بیشتراز ۲۰ هزار نفر در جهان بدین ویروس در گیر شده‌اند .

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید