موزه آشویتز و انتقاد آمریکا درباره مخالفان به منظور جلوگیری از ایجاد گروه مبارزه

انتقاد آمریکا از اقدام موزه آشویتز درباره مخالفان به منظور جلوگیری از ایجاد گروه مبارزه

موزه آشویتز و انتقاد آمریکا درباره مخالفان به منظور جلوگیری از ایجاد گروه مبارزه

موزه آشویتز و اقدرباره مخالفان

عیار اقتصاد – این گفت و گو در پی تصمیم موزه آشویتز به منظور جلوگیری از ایجاد گروه مبارزه با احساسات ضد یهودی در تویی‌تر بعد از آن که این موزه به عنوان پوششی برای بازنگری در نقش لهستانی ها استفاده کرد شروع شد، سیاستی که نقش ورشو در اجرای اردوگاه‌های کار نازی‌ها را کم کرد.

مخالفت مک کی اسمیت در پی اقدامات موزه لوور

یک وکیل دادگستری آمریکا تهدید کرده‌است که شخصاً با کارمندان موزه لوور در یک پست در تویی‌تر روبرو خواهد شد. مک کی اسمیت اقدامات این موزه را منفور خواند و گفت که با کارمندان موزه که زنان یهودی یا پیروان او را تهدید می‌کند مخالفت خواهد کرد.

مسدود کردن اکانت گروه مبارزه  در پی انکار هولوکاست

پیش‌تر، موزه آشویتز، اکانت گروه مبارزه با احساسات ضد یهودی در تویی‌تر را پس از این که این موزه را متهم به پوشاندن و انکار هولوکاست کرد، مسدود کرد. این موزه به طور رسمی در مورد این تصمیم نظری نداد و در عوض شروع به فرستادن مستقیم کاربرانی کرد که نگران این بحث بودند.

متهم کردن وکیل آمریکایی توسط مک کی

او به نیویورک پست گفت که مک کی او را متهم به جانبداری از هولوکاست در یک پست کرده‌است. او بعداً حذف شد و گفت: ” من بیش از ۱۲ سال است که در بنای یادبود کار کرده‌ام و فکر می‌کنم هرگز با چنین اتهامی شخصی به آن‌ها بی‌حرمتی نشده بودم.”

نابود شدن میلیون ها یهودی در لهستان

اردوگاه آوارگان فلسطینی توسط نیروهای نازی در شهر لهستانی of در سال ۱۹۴۰ ساخته شد و تا سال ۱۹۴۵ که نیروهای شوروی آن را آزاد کردند. میلیونها نفر، که بیشتر یهودیان بودند، در شش اردوگاه نابود سازی که در لهستان اشغال‌شده، نابود شدند.

 

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید