موش و گربه‌ بازی در اینستاگرام

انتشار بسته مجازی سیری در ادبیات کهن فارسی در اینستاگرام

بسته مجازی «سیری در ادبیات کهن فارسی» از شنبه ۲۳ فروردین ماه، با هدف ارتقاء فرهنگ مطالعه در کودکان و نوجوانان به همت کتابخانه شهید جهان آرا، در اینستاگرام فرهنگسرای سرو منتشر شد.

نشر این بسته مجازی به همت کتابخانه شهید جهان آرا

در ادامه فعالیت‌های مراکز فرهنگی هنری منطقه ۶ در فضای مجازی، این بار به همت کتابخانه شهید جهان آرا، بسته مجازی «سیری در ادبیات کهن فارسی» از شنبه ۲۳ فروردین تا ۹ اردیبهشت در اینستاگرام فرهنگسرای سرو به @farhangsara_sarv منتشر می‌شود.

هدف استفاده از این بسته مجازی

پیوند بیات رئیس کتابخانه جهان آرا گفت: با توجه به فرصت پیش آمده برای استفاده بهتر و بیشتر از فضای مجازی، این برنامه با هدف آشنا کردن کودکان و نوجوانان با شعرا، نویسندگان شاخص ادبیات فارسی و ایجاد عادت به مطالعه در این گروه سنی برگزار خواهد شد.

معرفی عناوین و نویسندگان در این بسته مجازی

وی همچنین درباره عناوین و نویسندگان کتاب‌های برگزیده برای ارائه در این بسته مجازی افزود: مجموعه کتاب‌های شاهنامه فردوسی به نثر اثر علی شاهری از نشر چشمه، مجموعه کتاب‌های قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب اثر ماندگار مرحوم مهدی آذر یزدی از انتشارات امیرکبیر، مجموعه کتاب‌های تازه‌هایی از ادبیات کهن از نشر پیدایش و آثاری از نویسندگان برجسته ادبیات کودک و نوجوان همچون مهدی شجاعی، مصطفی رحماندوست و عرفان نظر آثاری از جمله کتاب ها و نویسندگانی هستند که در این بسته مجازی معرفی خواهد شد.

تنها راه پاسخگویی به شهروندان

به گزارش فارس،‌ کتابخانه شهید جهان آرا واقع در خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان جهان آرا، خیابان ۵۹ غربی با شماره ۸۸۶۰۲۳۵۸ آماده پاسخگویی به شهروندان است.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید