می خواهید یک سفر عالی داشته باشید اما بودجه تان محدود است؟

می خواهید یک سفر عالی داشته باشید اما بودجه تان محدود است؟

می خواهید یک سفر عالی داشته باشید اما بودجه تان محدود است؟ این هفت نکته را بخوانید

انتخاب کردن مقصد گردشگری نسبت به بودجه تان

انعطاف پذیر باشید، هم درباره مقصد و هم طول مدت سفر روی یک مقصد و یا زمان مشخص اصرار نکنید. جستجو کنید تا مقصدی را بیابید که نسبت به بودجه شما بهترین و بیشترین امکانات سفر را در اختیار شما بگذارد.

 روی تاریخ مشخصی پافشاری نکنید

اگر می خواهید پول کمتری خرج بلیط سفر کنید، روزهای آخر هفته و تعطیلات رسمی را فراموش کنید.

هزینه ایاب و ذهاب را کم کنید

غیر از بلیط سفر به مقصد، بخشی از بودجه تان را باید صرف ایاب و ذهاب به فرودگاه یا ایستگاه قطار و ترمینال اتوبوس تا مح اقامت کنید. بنابراین خودروی دربست یا تاکسی را فراموش کنید و از مترو یا اتوبوس های عمومی استفاده کنید.

تحقیق کنید

قبل از اینکه خانه خود را ترک کنید کاملا درباره هزینه های سفر و پولی که در مقصد باید خرج کنید تحقیق کنید تا پس از شروع سفر با بحران مالی روبرو نشوید.

مقاصد رایگان را پیدا کنید

در مقصد سفر شما، بی شک موزه ها و مراکز فرهنگی زیادی وجود دارند که در روزهای خاص رایگان هستند. همچنین، بسیاری از مراکز خرید در روزهای مشخصی تخفیفات قابل ملاحظه ای ارائه می کنند. این مراکز را از پیش مشخص کنید.

ماجراجو باشید

غذاهای محلی بخورید. برای اینکه از صرف هزینه زیاد روی غذای هتل ها جلوگیری کنید از غذای خیابانی در جاهای مطمئن استفاده کنید و حتی گاهی خودتان آشپزی کنید.

تورهای رایگان را از دست ندهید

بسیاری از شهرها تورهای مجانی برگزار می‌کنند. در اکثر شهرها ، بسیاری از جاذبه‌های گردشگری کاملا ً کنار هم جمع شده‌اند ، بنابراین حتی اگر بتوانید تورهای پیاده‌روی را پیدا کنید ، از آنها استفاده کنید.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید