سرمایه گذاری در قشم برای صنعت گردشگری لازم است.

ناطقی از قشم که گردشگری هستند احتیاج به سرمایه گذاری بیشتر دارند

سرمایه گذاری در قشم برای صنعت گردشگری لازم است.

مهم بودن قشم در گردشگری و سرمایه گذاری در قشم

معاون وزیر تعاون در گفت و گویی با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم برمهم بودن مسئله ی گردشگری در جزیره خبر داد.

امکانات ایجاد شده در منطقه قشم

همچنین عیسی منصوری در  منطقه ایی از قشم حضور داشت فرمود :در طی تفاهم نامه با منطقه آزاد قشم آمادگی لازم را برای در اختیار دادن امکاناتی با کارمزدی کمتر داریم مخصوصا در ارتباط با گردشگری در این منطقه.

مهم بودن فضای محیط در گردشگری

و ایشان همچنین ادامه دادند که با به کار گیری و نو آفرینی زیبا سازی محیط و همچنین رعایت مسائل زیست محیطی میتوانیم تسهیلات بالائی را در اختیار گردشگران  این منطقه قرار دهیم.

اهمیت صنایع دستی در این منطقه

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کردند که صنایع دستی در  سرمایه گذاری  در قشم و اشتغال زائی روستاهای منطقه آزاد قشم تاثیر چشم گیری دارند از جمله تولید کیف و کفش ، پوشاک و…وی با تاکیید کردن به این موضوع  افزود: این نوع صنایع شامل پرداخت تسهیلات ارزان قیمت هستند.همچنین وی بیان کرد که با در اختیار داشتن محل اعتباراتی توانایی پرداخت تسهیلات تا ۱ هزار میلیارد وجود دارد .

قشم به عنوان شهراصلی و بهره برداری در قشم

منصوری اعلام کرد خواستار افزایش سرعت در تمام کردن متن تفاهمنامه و همچنین در اجرای این توافق نامه خواستار عجله کردن عوامل شد. او همچنین بر این امید است که این مناطق را جزء اسمارت سیتی یا شهر اصلی تبدیل کند.

وی تاکیید کرد از مهم ترین موقعیت ها برای بهره برداری در قشم را  منابع نفت و گاز لوازم آرایش و دخانیات پوشاک و تولید محصولات گلخانه ای میباشد که همین موضوع سبب سرمایه گذاری در قشم میشود.

افزایش صنعت گردشگری با وجود منابع طبیعی و خدادادی

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم با اعلام اینکه مناطق طبیعی و خدادادی زیبا و درجه یک در این منطقه وجود دارد مانند ژئوپارک جهانی که باعث رونق صنعت گردشگری وبهره برداری در قشم شده است

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید