صنایع دستیمیراث فرهنگی

نمایشگاه بین‌ المللی توریسم و صنعت های دستی برگزار می شود

نمایشگاه بین‌ المللی

برگزاری نمایشگاه بین المللی توریسم و صنعت های دستی

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی توریسم

مدیرعامل کمپانی مامان تخصصی توسعه و گسترش ایرانگردی و جهانگردی مرزو بوم اظهار کرد : سیزدهمی نمایشگاه بین‌ المللی توریسم و سی و سومی نمایشگاه ملی صنعت های دستی از ۲۳ بهمن در محل نمایشگاه‌های مستمر برگزار میشود.

برگزاری نمایشگاه در ۱۳ تالار

خشایار نیک‌ زاد مدیرعامل کمپانی مامان تخصصی توسعه و گسترش ایرانگردی و جهانگردی مملکت در نشست خبری سیزد‌همین نمایشگاه بین‌ المللی توریسم و سی و سومی نمایشگاه ملی صنعت های دستی اظهار داشت : از ۲۳ الی ۲۶ بهمن امسال در محل همیشگی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در ۱۳ تالار , سیز‌دهمین نمایشگاه بین‌المللی توریسم و سی و سو‌مین نمایشگاه ملی صنعت های دستی برگزار می گردد .

سرویس رسانی به تماشا کنندگان

این نمایشگاه از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر به تماشا کنندگان سرویس رسانی میکند و ۱۰۲۸ کمپانی در این نمایشگاه شرکت کردن داشتند و در وسعتی ۴۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع مشاهده کنندگان میتوانند از این نمایشگاه دیدن نمایند .

حضور ۱۶۵ انجمن و شرکت‌های فعال در حوزه‌های صنعت های دستی

و اعلام کرد : ۹۸۵ کمپانی داخلی در این نمایشگاه شرکت کردن داشتند که ۳۹۰ کمپانی در حوزه صنعت های دستی , ۷۸ کمپانی توریسم الکترونیکی , ۱۴۸ ماشین کرایه ای داخلی , ۷۲ هتل , ۱۲۴ کمپانی بوم گردی و ۱۶۵ انجمن و شرکت‌های فعال در حوزه‌های صنعت های دستی می‌باشند .

حضور کشورهای فرنگی

مدیرعامل کمپانی مامان تخصصی بسط ایرانگردی و جهانگردی میهن اذعان کرد : به صورت بی واسطه و غیرمستقیم ۶۱ کمپانی فرنگی از کشورهایی از جمله مالزی , افغانستان , اندونزی , چین , پاکستان , ترکیه , سوئیس و . . حضور دارا هستند .

رونمایی از تمبر یاد بود

نیک‌ زاد اذعان کرد : ‌ثبت اسم شرکت‌های برای حضور در این نمایشگاه سال جاری فارغ از مراجعه و به کارگیری از صفحه و به صورت آنلاین بوده است و از تمبر یادبود این نمایشگاه نیز رو نمایی می گردد

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن