ورود صنعت های دستی کشور ایران به بازارهای بین‌المللی

ورود صنعت های دستی کشور ایران به بازارهای بین‌المللی

ورود صنایع دستی کشور ایران به بازارهای بین‌المللی

ورود صنایع دستی به بازار های بین المللی

دبیر شورای خوب حوزه‌های علمیه مملکت با اشاره به لزوم ورود صنایع دستی کشور‌ایران به بازارهای فی مابین المللی , خاطر نشان نمود : بایستی عرضه صنعت های دستی از بازارهای داخلی بالاتر رود .

بالا بودن فروش صنایع دستی از منابع نفتی

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار با علی اصغر مونسان وزیر ارثیه فرهنگی , صنعت های دستی و توریسم , درآمد کشورهایی که به منابع ارگانیک دل نبسته‌اند را از درآمد مرزو بوم ما از فروش نفت بیشتر دانست و خاطر نشان کرد : یک کدام از منابع درآمدزا احیای صنعت های دستی است که بایستی در این وزارت توریسم به صورت بدون شوخی پیگیری شود .

دارا بودن قم از منابع تاریخی

او با اشاره به لزوم ورود صنعت های دستی به بازارهای المللی , اظهار داشت : بایستی صنایع دستی از بازارهای داخلی بالاتر برود .
امام آدینه قم گفت : اکثری از بناهای تاریخی مرزو بوم از گنجایش بالایی برای بسط توریسم برخوردار می باشند که بایستی مورد دقت قرار گیرد .

انتقال ارثیه فرهنگی گذشتگان با نوسازی و تعمیر به آیندگان

او با تأکید بر لزوم انتقال ارثیه فرهنگی گذشتگان با نوسازی و تعمیر به آیندگان , خاطر نشان کرد : وزارت ارثیه فرهنگی , صنعت های دستی و توریسم اضطراری است از زمان حضور گردشگران فرنگی برای از بین بردن سیاه نمایی‌های معاندگونه رسانه‌های غربی به کار گیری نماید .

علاقه ی مسلمانان کشورهای دیگر به ایران

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به عشق و علاقه مردمان کشورهای مسلمان برای مسافرت به جمهوری اسلامی ایران , تصریح کرد : می‌توان از مجال مطلوب توریسم که درین مملکت موجود است , برای توسعه و گسترش توریسم مذهبی و مشاهده از اماکن تاریخی به کار گرفت . او ذکر کرد : در مورد توریسم می بایست به طوری برنامه‌ریزی شود که صورت تاریخی و معنوی قم در آن برای تمام گردشگران واضح شود .

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید