گردشگران چینی به علت کرونا در اندونزی گرفتار شدن

گردشگران چینی به علت کرونا در اندونزی گرفتار شدن

گیر افتادن گردشگران چینی در اندونزی

حیران شدن گردشگران چینی در بالی

پس از آن‌که به‌دنبال شیوع ویروس «‌کرونا» , اندونزی سفرهای بدون واسطه خویش به مقصد و از مبدا چین را ممنوع کرد , حدود پنج‌هزار توریست چینی در «بالی» – تفرجگاه جزیره‌ای دوستداشتنی اندونزی – حیران شدند .

تمدید ویزای گردشگران چینی

به نقل از بلومبرگ , ‌ ازآنجاکه بیشتر گردشگران چینی که به اندونزی هجرت کرده بودند از ویزای‌های کوتاه‌مدت استعمال می‌نمایند و نسبت به ممنوعیت پرواز به چین غافلگیر شده‌اند , اندونزی اعلام کرده بازه زمانی زمان روادیدِ این گردشگران را تا یک ماه ارتقا خواهد اعطا کرد .

اندونزی پروازهای بدون واسطه به مقصد و از مبدا چین را لغو کرد

با از زمین بلند شدن آخری پرواز از «بالی» به مقصد «گوانگ‌ژو» , اندونزی پروازهای بدون واسطه به مقصد و از مبدا چین را از روز چهارشنبه به شکل تعلیق درآورد . مقام‌های این مرز و بوم همینطور به صورت موقت صادر شدن روادید برای شهروندان چینی را متوقف کرده‌اند .

مالزی دومین مقصد گردشگری بعد از چین

از آن جا که گردشگران چینی بعداز شهروندان مالزی دو‌مین مجموعه بزرگ گردشگرانی بودند که سال قبلی به اندونزی هجرت کردند , «‌بالی» که محبوب‌ترین مقصد توریسم اندونزی به حساب میآید از همین اکنون تاثیرات کم شدن گردشگران را حس نموده است .

چینی ها ترجیح میدهند در اندونزی بمانند

چینی ها که در اندونزی گیج شده‌اند هنوز میتوانند از روش کشورهای مالزی و تایلند به چین بازگردند , ‌ ولی بعضی از آنان ترجیح میدهند به دلیل شیوع ویروس «کرونا» در اندونزی بمانند . اندونزی هنوز هیچ مورد دچار به‌این ویروس را تایید نکرده است

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید