یک مهمانسرا در بوشهر تخلیه و تعطیل شد

یک مهمانسرا در بوشهر تخلیه و تعطیل شد

یک مهمانسرا در بوشهر تخلیه و تعطیل شد

تخلیه مهمانسرا غیر قانونی در بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: بازرسان این اداره کل یک واحد مهمانسرا در شهر بوشهر را که به صورت غیرقانونی اقدام به پذیرش مسافر کرده بود را تخلیه و تعطیل کردند.

ممنوعیت پذیرش مسافر به دلیل وجود کرونا

محمدحسین ارسطوزاده گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا براساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا هیچ یک از مهمانسرای اداره‌ها، خانه‌های معلم، خانه‌های مبله، بوم‌گردی‌ها، اماکن اقامتی اجازه پذیرش میهمان ندارند.

تعطیلی و تخلیه ۱۵ واحد تاکنون

وی بیان کرد: در این ارتباط براساس گزارش‌های مردمی تاکنون ۶ خانه مسافری با دستور قضایی پلمب و ۱۵ واحد نیز تخلیه و تعطیل شده‌است.

گزارش موارد تخلف از طریق پیامک

ارسطوزاده اضافه کرد: همچنین تاکنون ۵۰ گزارش تخلف از اجاره خانه‌های مسافری دریافت شده‌است که از این شمار ۳۰ مورد تلفنی و از طریق شماره ۳۳۳۲۳۱۷۷ و ۲۰ مورد گزارش نیز از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۷۷۷۳۲۴۵۵ گزارش شده‌است که بزودی شماره‌های شهرستان‌ها نیز اعلام می‌شود.

گزارش موارد تخلف از طریق تماس

وی گفت: با هر شخصی که بخواهد با جان مردم معامله کند برخورد می‌شود زیرا در شرایط کنونی اهمیت سلامت همگانی برای ما ویژه خواهد بود.مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر اضافه کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص خانه‌های مبله با شماره  ۰۷۷۳۳۳۲۳۱۷۷۲ تماس بگیرند.

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید