زندگیگردشگری

یک مهمانسرا در بوشهر تخلیه و تعطیل شد

ستاد استانی مبارزه با کرونا

یک مهمانسرا در بوشهر تخلیه و تعطیل شد

تخلیه مهمانسرا غیر قانونی در بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: بازرسان این اداره کل یک واحد مهمانسرا در شهر بوشهر را که به صورت غیرقانونی اقدام به پذیرش مسافر کرده بود را تخلیه و تعطیل کردند.

ممنوعیت پذیرش مسافر به دلیل وجود کرونا

محمدحسین ارسطوزاده گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا براساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا هیچ یک از مهمانسرای اداره‌ها، خانه‌های معلم، خانه‌های مبله، بوم‌گردی‌ها، اماکن اقامتی اجازه پذیرش میهمان ندارند.

تعطیلی و تخلیه ۱۵ واحد تاکنون

وی بیان کرد: در این ارتباط براساس گزارش‌های مردمی تاکنون ۶ خانه مسافری با دستور قضایی پلمب و ۱۵ واحد نیز تخلیه و تعطیل شده‌است.

گزارش موارد تخلف از طریق پیامک

ارسطوزاده اضافه کرد: همچنین تاکنون ۵۰ گزارش تخلف از اجاره خانه‌های مسافری دریافت شده‌است که از این شمار ۳۰ مورد تلفنی و از طریق شماره ۳۳۳۲۳۱۷۷ و ۲۰ مورد گزارش نیز از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۷۷۷۳۲۴۵۵ گزارش شده‌است که بزودی شماره‌های شهرستان‌ها نیز اعلام می‌شود.

گزارش موارد تخلف از طریق تماس

وی گفت: با هر شخصی که بخواهد با جان مردم معامله کند برخورد می‌شود زیرا در شرایط کنونی اهمیت سلامت همگانی برای ما ویژه خواهد بود.مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر اضافه کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص خانه‌های مبله با شماره  ۰۷۷۳۳۳۲۳۱۷۷۲ تماس بگیرند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن