صنایع دستی

“اکو” در کیش نشست سرمایه‌گذاری برگزار می‌ کند در جهت توسعه صنعت گردشگری

"اکو" در کیش

عیار اقتصاد – نشست تخصصی کشورهای عضو اکو در منطقه کیش با رویکرد به سرمایه‌گذاری درحوزه گردشگری و با حضور فعالان صنعت جهانگردی ایران و کشورهای عضو از ۲۰ تا ۲۱ آذر در جزیره گردشگری کیش برگزار می شود.

سخنان معاون گردشگردی منطقه کیش

مجید ملانوروزی، معاون گردشگری سازمان منطقه کیش افزود: این رویداد بین المللی به عنوان نشست تخصصی سرمایه گذاری گردشگری کشور، باحمایت و همکاری معاونت محترم سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی،مشارکت کشورهای عضو اکو و همت سازمان منطقه برگزار می شود.

عوامل موثر بر سرمایه گذاری

وی شناسایی و معرفی عوامل موثر بر سرمایه گذاری درحوزه گردشگری، معرفی ظرفیتها و فرصتهای سرمایه پذیری در ایران و کشورهای عضو اکو، شناسایی روشهای جذب گردشگر، تامین منابع مالی توسعه  صنعت گردشگری، تبادل دانش تخصصی و بررسی راهکارهای نوین جذب سرمایه و سرمایه گذار در توسعه صنعت توریسم را از جمله اهداف این رویداد ذکر کرد.

راه کار های موثر در توسعه و تقویت صنعت گردشگری

وی، رویداد سازی و برگزاری نشستهای بین المللی در کنار برندینگ را یکی از نیاز های و راهکارهای موثر در توسعه و تقویت صنعت گردشگری، بهره برداری از ظرفیتهای فرهنگی، معرفی فرصتهای سرمایه گذاری، درک مشترک بین اقوام و ملل و افزایش همکاریهای منطقه ای و جهانی بویژه تعامل سازنده با کشورهای همسایه ذکر کرد و افزود: علاوه بر این اهداف کلان،برگزاری نشست تخصصی سرمایه گذاری گردشگری کشورهای عضو اکو در کیش فرصتی مغتم برای معرفی ظرفیتهای بی بدیل  این جزیره و شناخت جهانی از زیرساختهای مناسب این منطقه برای جذب سرمایه در بخشهای مختلف گردشگری بویژه گردشگری سلامت است.

سخنان مدیر عامل گردشگری

همچنین مدیرعامل شرکت برگزار کننده این رویداد گردشگری طی سخنانی گفت: گردشگری درحال تبدیل شدن به یکی از ارکان اقتصادی و تجاری جهان است و برنامه ریزان و سیاستگذاران توسعه، از صنعت گردشگری به عنوان رکن توسعه پایدار یاد می کند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن