صنایع دستی

ایران کشور زیبای من|دارای جاذبه های توریسم , تاریخی و تفریحی

ایران

کشور‌ایران زیبای اینجانب

ایران دارای جاذبه های فراوان

مرزوبوم عزیزمان کشور ایران با دارا بودن جاذبه های توریسم , تاریخی و تفریحی دوچندان , محبوبیت متعددی دربین جهانگردان و گردشگران کسب نموده است و دراین باره میان دیگر مرز و بوم های دنیا در درجه نود و سوم قرار گرفته است .

ایران به عنوان ارزان ترین کشور

ولی در‌این مقاله از وبسایت لحظه پایان قصد داریم به قضیه مخارج توریسم در جمهوری اسلامی ایران بپردازیم . طبق آمار سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ میلادی کشور ایران ارزان ترین مقصد هجرت در عالم معرفی شده‌است . با ما همراه باشید تا داده ها جامع تری درین باب در اختیار شما در اختیار بگذاریم .

مورد بررسی قرار گرفتن ایران به عنوان

همان گونه که اشاره کردیم در تازه ترین گزارش رقابت ‌پذیری توریسم که هر دو سال یک توشه منتشر می شود , کشور‌ایران ارزان ترین مرزوبوم هجرت در دنیا معرفی شد . این گزارش در اداره جهانی اقتصاد که از جمله مهمترین اداره ها و مجامع اقتصادی دربین المللی در دنیا است ,مورد بررسی قرار می‌گیرد .

ایران در جایگاه نخست در عالم

همینطور بر پایه ی گزارش فوق الذکر , چگونگی و حالت صنعت گردشگری و رقابت پذیری این صنعت در مرزو بوم ها و بخشها متفاوت دنیا مورد بررسی و سنجش قرار گرفته بود . در گزارش ذکر شده که هر دو سال یک توشه منتشر می شود , یک توشه دیگر همانند سال ۲۰۱۵ میلادی , کشور ایران از دید شاخص رقابت پذیری قیمتی در جايگاه نخستین عالم قرار گرفت .

عوامل بررسی هزینه و رقابت گردشگری

سود مرور و مطالعه ای که بر ذیل شاخص های رقابت پذیری قیمتی انجام داده اند , نشان داده است عواملی که برای بررسی هزینه و در حقیقت رقابت پذیری بخش گردشگری در حیث گرفته گردیده اند , می‌تواند همراه با تقریب های غلط همراه باشد .

از جمله تورهای ارزان کشور

از جمله کارداران و تحت شاخص هایی که برای تهیه و تنظیم این گزارش مورد بررسی قرار می دهند می شود به موردها تحت اشاره نمود : مالیات بر بلیت ‌ها و هزینه‌ های فرودگاهی , شاخص بها هتل بر طبق دلار ایالات متحده , شاخص برابری توان خرید و میزان بها سوخت مبنی بر سنت پرداختی به ازای هر لیتر ( هر ۱۰۰ سنت یک دلار است ) . از جمله هدف های توریسم ارزان کشور‌ایران می شود به تور شهر مشهد , تور شیراز , تور کیش و تور قشم اشاره نمود .

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن