جهانصنایع دستی

تاراج صنایع‌ دستی اجرا مي شود|با همیاری صنایع‌دستی تهران و وزارت میراث‌فرهنگی

تاراج صنایع‌ دستی

تاراج صنایع‌دستی اجرا مي شود

تاراج صنایع دستی اصفهان و تهران

رئیس اتحادیه صنایع‌ دستی اصفهان خاطرنشان کرد : در هم اکنون رایزنی برای برگزاری تاراج صنایع‌ دستی کشور‌ایران با همیاری اتحادیه صنایع‌دستی تهران و وزارت میراث‌فرهنگی در آینده‌ای نزدیک هستیم .

برترین صنایع دستی سرزمینمان

به نقل از ارتباط ها همگانی وزارت ارثیه فرهنگی , عباس شیردل , مدیر اتحادیه صنایع‌دستی اصفهان با حضور در چهارمی فستیوال صنایع‌دستی فجر در رابطه این اثرها این فستیوال اظهار کرد : اثراتی که در اینجا دیدم از شاخص‌ترین اثراتی است که در صنایع‌دستی سرزمین ساخت می گردند و ممکن است تا به درحال حاضر نمایشگاهی به‌این نیکی از گروه صنایع‌دستی کشور ایران جایی ندیده بودم .

نمایشگاه به عنوان نماینده کشور

این هنرمند قلم‌زنی اصفهان ادامه داد : درین نمایشگاه عمده رشته‌های صنایع‌ دستی کشور‌ایران وجود دارا‌هستند , اما گشوده نیز می‌توانست جامع‌تر از این برگزار شود , زیرا این نمایشگاه نماینده‌ای برای صنایع‌دستی مرزو بوم به حساب می‌آید .

فروش صنایع دستی در نمایشگاه

مدیر اتحادیه صنایع‌ دستی اصفهان در رابطه شرایط فروش اثر ها صنایع‌ دستی اکنون ذکر کرد : ای کاش حراج‌هایی برای صنایع‌دستی بود و می‌توانستیم در همین جا اثر ها را چوب بزنیم و به‌فروش برسانیم تا تشویقی برای این هنرمندان باشد .

تاراج صنایع دستی به زودی اجرا میشود

شیردل درپی تصریح کرد : در هم اکنون رایزنی برای این فعالیت هستیم و کارایی داریم با همیاری اتحادیه صنایع‌دستی تهران و معاونت صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی در آینده‌ای نزدیک این تاراج فروش صنایع‌دستی را برگزار کنیم .

ادامه دادن روش تاراج صنایع دستی

اتحادیه تهران همیاری خیر دراین باره دارا است که امیدوارم بتوانیم این تاراج صنایع‌ دستی را با وجود اساتید صنایع‌دستی , هنرمندان و مسئولان برای امداد به رویش این هنر در سرزمین به سطح اجرا برسانیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن