جهان

کدام موزه‌ها رکورددار طرح بازدید مجازی در ایام کرونا بودند؟

موفق بودن طرح بازدید مجازی از موزه ها

مدیر کل امور موزه‌های کشور از موفقیت آمیز بودن طرح بازدید مجازی و آنلاین از موزه‌های استان تهران و رکوردداران آن خبر داد.

بازدید ۴۷۰ نفربه صورت آنلاین از مجموعه سعد آباد

بازدید سرچی (دانلودی) نزدیک به ۷ هزار نفر از موزه ملی ایران/رکوردداران طرح بازدید مجازی از موزه‌ها را بشناسیدمحمدرضا کارگر مدیر کل امور موزه‌های کشور، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه بازدید مجازی از موزه‌ها به دو روش آنلاین و دانلودی (سرچی) ممکن بود، اظهار کرد: نزدیک به ۴۷۰ نفر به صورت آنلاین از مجموعه سعدآباد بازدید کردند.

۷ هزار بازدید به صورت سرچی از موزه ملی ایران

او افزود: اگرچه بازدید از موزه ملی به صورت آنلاین آنچنان که باید و شاید نبود، اما نزدیک به ۷ هزار نفر به صورت سرچی (دانلودی) از این موزه بازدید کرده‌اند.

ادامه طرح بازدید مجازی

مدیر کل امور موزه‌های کشور بیان کرد: بازدید سرچی (دانلودی) از موزه ملی ایران همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که بازدید آنلاین از موزه‌های استان تهران در کل طرح موفقی بوده است.

کاخ سعدآباد و گلستان و موزه ملی ایران رکورددارترین ها بودند

کارگر بیان کرد: موزه ملی ایران، مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد و کاخ گلستان رکورددار جذب بازدیدکننده در طرح بازدید مجازی و آنلاین از موزه‌های استان تهران بوده‌اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن