جهان

قرنطینه جهانی ناشی از کرونا زمین را زنده کرد

نفس کشیدن زمین به وسیله قرنطینه کرونایی

اسپایک لی رئیس هیئت داوران جشنواره کن اعلام کرد که قرنطینه کرونایی باعث شده زمین زنده شود و نفس بکشد.

وضعیت قرنطینه به سود جهان است

به گزارش “ایندی وایر”، دیوید لینج این هفته یک پیش بینی انجام داد و گفت که مردم سراسر جهان بعد از دوران قرنطینه کرونا مهربان‌تر خواهند بود؛ اسپایک لی از کارگردان‌های آفریقایی آمریکایی هالیوود و رئیس هیئت داوران دوره پیش روی جشنواره کن هم می‌گوید این وضعیت (قرنطینه) به سود جهان است.

درمان زمین در طول در خانه ماندن

در مصاحبه‌ای جدید، کارگردان فیلم‌های سینمایی «مالکوم ایکس» و «کار درست را انجام بده» گفت: مجبور شدن همه برای ماندن در خانه به کره زمین این اجازه را داده که خودش را درمان کند. پیش از کرونا و بعد از کرونا همه چیز در حال تغییر است. مقاله‌ای در این باره خواندم که  آلودگی‌ها در حال پاک شدن هستند. آسمان‌ها تمیز و حیوانات در حال بازگشتند. می‌دانید فکر می‌کتم زمین از ما عصبانی بوده است.

جان گرفتن دوباره ی زمین

او ادامه داد: ما انسان‌ها در حال کشتن و از بین بردن این سیاره هستیم و در این زمان که همه چیز تعلیق و متوقف شده زمین دوباره جان گرفته است و آب‌ها تمیز هستند.

توقف تولیدات فیلم هالیوود

این کارگردان فیلمی در حال ساخت در ژانر درام جنگی به نام «خون دا ۵» با همکاری نتفلیکس دارد که به دلیل توقف تولید‌ات گسترده در هالیوود، ساخت این فیلم هم لغو شده است. لی قرار بود رئیس هیئت داوران جشنواره کن ۲۰۲۰ باشد که البته برگزاری این رویداد هم به عقب افتاده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن