جهان

جذابیت استانبول برای گردشگران ایرانی

عیار اقتصاد – ۸۰ درصد از کاربران لست‌سکند (یکی از مرجع در صنعت گردشگری ایران)، استانبول را برای تفریح مناسب می‌دانند و ۷۷ درصد از آن‌ها، استانبول را به عنوان محل خوبی برای خرید می‌شناسند.

همچنین، امتیاز کلی استانبول نیز ۳.۹ از ۵ بوده است که البته این امتیاز و این درصدها، باتوجه به ثبت روزانه‌ی امتیاز و نقد و بررسی از سوی کاربران لست‌سکند، متغیر است.

اما آنچه در کل و با نگاهی اجمالی به آمار ثبت شده، به دست می‌آید این است که ایرانیان در استانبول، بیشتر به دنبال تفریح و خرید هستند! البته که ۷۰ درصد از کاربران وجهه‌ی فرهنگی و تاریخی استانبول را هم جذاب و جالب توجه دانسته‌اند.

همچنین در بخش امتیاز دهی به آیتمهای شهر استانبول سهولت و ارزانی دسترسی به وسائل حمل و نقل عمومی و همچنین تنوع در خورد و خوراک و رستوران ها بیشترین امتیاز ممکن را از مسافران قبلی استانبول گرفته اند.

همچنین مسافران قبلی استانبول این شهر را برای سفرهای مذهبی و همچنین انجام تفریحات آبی و بعد از آنها تفریحات ماجراجویانه مناسب ندانسته اند.

در بخش امتییاز دهی و در بین تمامی امتیازات کمترین امتیاز را آشنایی پایین و اندک اهالی استانبول با زبان انگلیسی و بعد از آن مهارت رانندگی پایین رانندگان استانبول دانسته اند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن