جزیره توریستی کیش مقصد محبوب گردشگران ایرانی و خارجی بوده است. این جزیره روز به روز در حال رونق است و این باعث ایجاد تفریحات جدید و مهیج در این جزیره می شود.

کیش یکی از زیباترین جزایر آبهای خلیج فارس است. این جزیره از دوره هخامنشی تحت حکومت ایران بوده و مهمترین مقصد گردشگری داخلی و خارجی در جنوب ایران به شمار می رود.

در جزیره کیش به دلیل تفاوت در ذائقه ی بومی اش فرهنگ غذایی متعددی نیز دارد که باید بتوانند هر نوع غذایی از جمله غذاهای دریایی و سنتی را ارائه دهند.  در این شهر شما می توانید در مدت زمانی که مسافر هستید غذاهای متنوعی را میل کنید، شاید در مدت زمانی که شما سفر کرده اید به این جزیره نتوانید تمامی غذاهای محلی آن را امتحان اما در ادامه ی راهنمای سفر به کیش به چند  مورد از این غذا اشاره می کنیم که تا جایی که برایتان امکان دارد آن ها را فراموش نکنید.

جزیره کیش به دلیل تفاوت در سلیقه مردم بومی خود ، فرهنگ غذایی متنوعی نیز دارد و باید بتواند هر نوع غذایی از جمله غذاهای دریایی و غذاهای سنتی را ارائه دهد. در این شهر می توانید غذاهای متنوعی را هنگام سفر میل کنید ، ممکن است در طول مدتی که به این جزیره سفر کرده اید نتوانید همه غذاهای محلی را امتحان کنید .

برای اجاره ماشین در کیش داشتن دفاتر خدمات در اکثر هتل های این شهر که اجاره اتومبیل به مسافران را دارند ضروری است.

بستن
بستن